PRODUKCJA - Strona Internetowa Płoszczyca sp z o.o.

Przejdź do treści

Produkcja


Produkty wykonujemy zgodne z wymaganiami oraz specyfikacją Klienta. W trakcie procesu produkcji stosujemy atestowane materiały i komponenty oraz narzędzia pomiarowe i oprzyrządowanie technologiczne zapewniające najwyższą jakość naszych wyrobów.


Możliwości technologiczne pozwalają na produkcjê elementów ze stali (węglowych, stopowych, sprężynowych i nierdzewnych), aluminium, miedzi oraz w ograniczonym zakresie (cięcie, gięcie, obróbka skrawaniem) tworzyw sztucznych. Produkty wytwarzane są przez gięcie, tłoczenie, wykrawanie i obróbkę skrawaniem, wykonujemy też obróbkę powierzchni w wygładzarkach wibracyjnych.

W zakres wykonania wchodzą także operacje spawania oraz obróbki cieplnej. Obróbka galwaniczna (cynkowanie, cynowanie, niklowanie itp.) wykonywana jest we współpracujących z nami renomowanych firmach.


Wykonujemy produkty dla następujących dziedzin gospodarki:


Dla przemysłu elektrotechnicznego

Elementy miedziane

Gięte, wykrawane z powłokami galwanicznymi np. cynowane, z nabitymi kołkami gwintowanymi, gniazdami na śruby itp. wykonywane wg projektu klienta.


Elementy aluminiowe


Gięte, wykrawane, z otworami wg wymagań klientów.

Elementy ze stali nierdzewnej

Wykonywane wg dokumentacji klienta.


Elementy ze stali sprężynowych

Powlekane galwanicznie wg dokumentacji klienta.


Dla przemysłu meblowego


Guziki tapicerskie, Praski zębatkowe
Rozmiar 36 stalowe, opakowania po 1000 szt i 5x1000 szt. Do oblekania guzików w komplecie z wykrojnikiem i zaciskaczem.
Informujemy, że realizujemy projekt "Zwiększenie wydajności i jakości produkcji komponentów urządzeń do produkcji energii ze źródeł odnawialnych"
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach dotacji dla MŚP działanie 3.4.4. współfinansowane przez Unię Europejską  


Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności
Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Copyright Płoszczyca sp. z o.o. 2010-2021
Wróć do spisu treści