PRODUKCJA - Strona Internetowa Płoszczyca sp z o.o.

Przejdź do treści

Menu główne:

Produkcja


Produkty wykonujemy zgodne z wymaganiami oraz specyfikacją Klienta. W trakcie procesu produkcji stosujemy atestowane materiały i komponenty oraz narzędzia pomiarowe i oprzyrządowanie technologiczne zapewniające najwyższą jakość naszych wyrobów.


Możliwości technologiczne pozwalają na produkcjê elementów ze stali (węglowych, stopowych, sprężynowych i nierdzewnych), aluminium, miedzi oraz w ograniczonym zakresie (cięcie, gięcie, obróbka skrawaniem) tworzyw sztucznych. Produkty wytwarzane są przez gięcie, tłoczenie, wykrawanie i obróbkę skrawaniem, wykonujemy też obróbkę powierzchni w wygładzarkach wibracyjnych.

W zakres wykonania wchodzą także operacje spawania oraz obróbki cieplnej. Obróbka galwaniczna (cynkowanie, cynowanie, niklowanie itp.) wykonywana jest we współpracujących z nami renomowanych firmach.


Wykonujemy produkty dla następujących dziedzin gospodarki:


Dla przemysłu elektrotechnicznego

Elementy miedziane

Gięte, wykrawane z powłokami galwanicznymi np. cynowane, z nabitymi kołkami gwintowanymi, gniazdami na śruby itp. wykonywane wg projektu klienta.

element miedziany
element miedziany
element miedziany
element miedziany
element miedziany
element miedziany


Elementy aluminiowe


Gięte, wykrawane, z otworami wg wymagań klientów.

Elementy ze stali nierdzewnej

Wykonywane wg dokumentacji klienta.


Elementy ze stali sprężynowych

Powlekane galwanicznie wg dokumentacji klienta.


Dla przemysłu meblowego


Guziki tapicerskie, Praski zębatkowe
Rozmiar 36 stalowe, opakowania po 1000 szt i 5x1000 szt. Do oblekania guzików w komplecie z wykrojnikiem i zaciskaczem.Zawiasy meblowe
W rozmiarach 50x120 mm i 50x200 mm.

Wykonane ze stali czarnej lub cynkowane na biało.

Zawiasy taśmowe
Produkowane w czterech długościach 0,17 m; 0,24 m; 1 m i 1,7 m.

Wykonane ze stali czarnej.

Śruby tapicerskie
Długości od 70 do 170 mm w komplecie z podkładką i nakrętką lub bez. Opakowania po 50 i 250 szt.
Informujemy, że realizujemy projekt "Zwiększenie wydajności i jakości produkcji komponentów urządzeń do produkcji energii ze źródeł odnawialnych"
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach dotacji dla MŚP działanie 3.4.4. współfinansowane przez Unię Europejską  


Informujemy, że realizujemy projekty „Podniesienie konkurencyjności firmy Witold Płoszczyca poprzez zakup nowoczesnego centrum obróbczego do cięcia wodą”; "Podniesienie konkurencyjności firmy Witold Płoszczyca poprzez zakup nowoczesnych technologii wytwórczych"; "Zakup maszyny pomiarowej do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych w Zakładzie Produkcji Handlu i Usług Witold Płoszczyca"; "Podniesienie konkurencyjności firmy Witold Płoszczyca poprzez zakup nowoczesnych technologii wytwórczych oraz certyfikację wg ISO" współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.

Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności
Województwo Małopolskie
Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego